Portale aukcyjne czy sklepy, czyli gdzie kupować vaporizery?

13:48 25/04/2019
Portale aukcyjne czy sklepy, czyli gdzie kupować vaporizery?

Vaporizery cieszą się wśród konsumentów dużą popularnością, nic więc dziwnego, że pojawiają się w ofercie wielu różnych sklepów oraz portali aukcyjnych. Nasuwa się jednak pytanie: gdzie można kupić produkty dobrej jakości, co do których będziemy mieli pewność, że nam nie zaszkodzą?

Waporyzatory to nowy rozdział w konsumpcji różnego rodzaju ziół. O ich zaletach przekonały się już miliony użytkowników na całym świecie. Na rynku wciąż pojawiają się coraz to nowe modele, które różnią się od siebie ilością funkcji, jakością wykonania, kolorystyką i kształtem. Ci, którzy dopiero zamierzają nabyć swój pierwszy vaporizer, decydują się często na skorzystanie z oferty portali aukcyjnych, ponieważ na tego typu stronach można znaleźć produkty atrakcyjne cenowo. Ale jak to zwykle bywa, niska cena idzie w parze z niską jakością.

 

Niska jakość

Właśnie z uwagi na niską jakość oferowanych produktów nie warto kupować vaporizerów na portalach aukcyjnych. Waporyzatory sprzedawane na tego typu portalach często nawet nie są prawdziwymi waporyzatorami, lecz jedynie zręcznie skonstruowanymi podróbkami, które działają wadliwie (np. przypalają susz). Mogą być też wykonane z niskiej jakości materiałów, które w trakcie nagrzewania suszu wydzielają szkodliwe związki rakotwórcze. Używanie takich waporyzatorów jest nawet bardziej szkodliwe niż tradycyjne palenie.

 

Tanie imitacje

Vaporizery sprzedawane po niskiej cenie niestety cieszą się dużym powodzeniem wśród konsumentów. To skłania wiele pokątnych firm do tworzenia podróbek, które z kolei sprzedawane są po jeszcze niższych cenach (np. po 30 zł). Waporyzator za taką cenę nie spełnia oczywiście standardowych wymogów rynkowych, a jego używanie może zagrażać zdrowiu. Pod wpływem wysokiej temperatury jego poszczególne części mogą się topić, odgazowywać i wydzielać szkodliwe substancje.

 

Vaporizery i CBD

Vaporizery umożliwiają nie tylko konsumpcję ziół. Niektóre modele zostały stworzone również z myślą o konsumentach oleju CBD. Olejek konopny ma wiele prozdrowotnych właściwości, zapobiega powstawaniu i rozwojowi groźnych chorób i ogólnie poprawia stan zdrowia, co przekłada się również na lepsze samopoczucie. Inhalacja oleju przy użyciu vaporizera niskiej jakości może jednak nie przynieść żadnej korzyści, a nawet zaszkodzić płucom.

 

Jeśli szukasz vaporizera dobrej jakości, daj sobie spokój z portalami aukcyjnymi. Lepiej skorzystaj z oferty profesjonalnego sklepu, specjalizującego się w sprzedaży akcesoriów tego typu. Wszystkim zainteresowanym polecamy w szczególności sklep https://vapuj.pl/.

 comments powered by Disqus