Komputery stacjonarne poleasingowe – polecane modele

Komputery stacjonarne poleasingowe – polecane modele

Jeśli poszukujesz niezawodnego komputera stacjonarnego w przystępnej cenie, zastanów się nad nabyciem sprzętu poleasingowego. Zaoszczędzisz w ten sposób pieniądze, nie rezygnując przy tym z najwyższej jakości. Poznaj polecane modele poleasingowe.

HP Compaq Elite 8300

Najlepsze komputery stacjonarne poleasingowe posiadają wbudowany wydajny procesor. HP Compaq wyposażono w znakomity procesor Intel Core i5-3470, gwarantujący sprawną pracę urządzenia. Komputer ma również 4 GB pamięci RAM, dysk HDD o pojemności 500 GB oraz poręczne wejścia USB. Sprzęt od HP wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, a dzięki obudowie Midi Tower idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową i dopasuje do osobistego gabinetu w naszym mieszkaniu. Komputer HP Compaq cechuje się efektywnością i bezpieczeństwem, dlatego sprawdzi się jako zaawansowany sprzęt dla działalności biznesowej albo do użytku domowego.


Dell Precision T5600

Urządzenie od Dell pracuje szybko za sprawą procesora Intel Xeon E5-2643 i wbudowanego dysku SSD o pojemności 256 GB. Posiada 24 GB pamięci, kompaktową obudowę typu tower i kartę graficzną NVIDIA QUADRO K2000. Porty USB 3.0 zapewniają błyskawiczną transmisję danych między sprzętami zewnętrznymi. Uporządkowane wnętrze gwarantuje łatwy dostęp do podzespołów, a zintegrowane aluminiowe uchwyty z przodu i z tyłu ułatwiają instalację i przenoszenie. Poleasingowy komputer stacjonarny Dell Precision T5600 zwraca uwagę swoją energooszczędnością, wydajnością i płynnym działaniem najważniejszych aplikacji.


Lenovo ThinkStation P300

Urządzenie wyposażono w procesor Intel Xeon E3-1220, 8 GB pamięci i dysk HDD o ogromnej pojemności – aż 1 TB, który pomieści wszystkie nasze gry, filmy i zdjęcia. Poleasingowy komputer Lenovo ThinkStation P300 to wszechstronny sprzęt, zapewniający wysoką wydajność, potrzebną do wykonywania różnych zadań. Łączy w sobie najnowsze podzespoły, solidne wykonanie, doskonałą jakość oraz korzystną cenę. Urządzenie wyróżnia się niezawodnością, profesjonalnym układem graficznym i funkcjonalnym designem. 

 

Dell OPTIPLEX 7010

Ten poleasingowy model komputera stacjonarnego posiada obudowę typu SFF, nowoczesny procesor i7-3770, 8 GB pamięci oraz dysk SSD o pojemności 128 GB. Wydajny i elastyczny, pomaga poprawić produktywność w biurze i domowym gabinecie. Intuicyjna konstrukcja i praktyczne konfiguracje urządzeń peryferyjnych systemu pozwalają na swobodne dostosowanie środowiska pracy i zwiększenie komfortu użytkowania. Komputer stacjonarny Dell OPTIPLEX 7010 jest trwały i wytrzymały, co pozwala na wieloletnią eksploatację sprzętu.


Fujitsu Celsius M470

Obudowa typu tower skrywa m.in. 4-rdzeniowy procesor Intel Xeon W3520, pamięć 6 GB oraz dysk HDD o pojemności 1 TB. Wysokiej klasy komputer stacjonarny Fujitsu Celsius M470 oferuje dużą moc i rozbudowywalność. Urządzenie można skonfigurować indywidualnie, aby dostosować sprzęt do potrzeb użytkownika. Komputer najlepszy w swojej klasie, poziom hałasu - zaledwie 23 dB – pomoże stworzyć ciche i przyjazne środowisko pracy.


Najlepsze komputery stacjonarne poleasingowe wyróżniają się wydajnością, płynnym działaniem i posiadają pojemne dyski. Wszystkie z wyżej przedstawionych urządzeń cechują się wspomnianymi właściwościami. Jeśli zależy Ci na nabyciu doskonałego sprzętu komputerowego w atrakcyjnej cenie, zdecyduj się na model poleasingowy.comments powered by Disqus