Test szczoteczki sonicznej Philips Sonicare CleanCare

Test szczoteczki sonicznej Philips Sonicare CleanCare

Na rynku mamy do wyboru coraz więcej modeli szczoteczek sonicznych i elektrycznych. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej jednemu z najpopularniejszych.

Nie wierzysz, że można mieć szczoteczkę myjącą zęby najlepszą dostępną technologią w cenie poniżej 150 zł? To jednak możliwe! Philips Sonicare Clean Care Plus to model najbardziej znanej na świecie marki produkującej urządzenia soniczne, oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie. Wyposażony jest on w podstawowe funkcje i programy charakterystyczne dla szczoteczek sonicznych, dlatego też jest idealnym wyborem dla osób, które po raz pierwszy stykają się z tego typu urządzeniami. Ten model sprawdzi się też u tych, którzy nie przepadają za skomplikowanymi szczoteczkami.

 

Wygląd szczoteczki

Urządzenie wykonane jest, podobnie jak wszystkie szczoteczki z serii Philips Sonicare, porządnie, estetycznie i ze smakiem. Sama konstrukcja przypomina inne modele tej marki. Rączka jest długa, smukła, ergonomiczna. Użyto wysokiej jakości plastiku, nie zapomniano o zapewnieniu wodoszczelności. Sam model jest bardzo prosty, wykonany elegancko i będzie dobrze zdobił łazienkę. Na panelu sterowania znajduje się jeden przycisk oraz wskaźnik poziomu naładowania baterii.

 

Działanie i jakość mycia

W modelu Philips Sonicare Clean Care Plus także zastosowano znaną już z innych ofert tej marki technologię DFA (Dynamic Fluid Action). Dzięki niej główka szczoteczki wykonuje do 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę. Modele soniczne są niezastąpione w usuwaniu płytki nazębnej - czynią to siedmiokrotnie lepiej od szczoteczek manualnych. Dzięki temu skutecznie rozbijają łańcuchy bakterii i przeciwdziałają próchnicy. 

Szczoteczka jest intuicyjna w użyciu. Oferuje jeden podstawowy tryb mycia zębów - nie jest więc potrzebne umieszczenie zbędnych guzików na panelu sterowania. Jednocześnie zapewnia optymalne oczyszczanie jamy ustnej i przyczynia się do rozjaśnienia uśmiechu z powierzchniowych przebarwień.

W szczoteczce zamontowano timer, który sygnalizuje zarówno konieczność zmiany części szczotkowanych zębów co 30 sekund, jak również zakończenia szczotkowania po 2 minutach. Urządzenie zapewnia więc mycie zębów przez czas zalecany przez stomatologów, bez potrzeby spoglądania na zegarek.

Szczoteczka Philips Sonicare Clean Care Plus, dzięki zastosowaniu litowo-jonowego akumulatora, umożliwia szczotkowanie zębów dwa razy dziennie przez dwie minuty bez ładowania przez okres dwóch tygodni.

Dla osób rozpoczynających przygodę z modelami sonicznymi szczególnie interesujący powinien być fakt, że szczoteczka Philips Sonicare Clean Care Plus posiada wbudowany tryb Łatwy Start. Pozwala on oswoić się z myciem zębów przy użyciu technologii poprzez stopniowe zwiększanie intensywności pracy urządzenia.

 

Co znajdziesz w zestawie?

Zestaw ze szczoteczką Philips Sonicare Clean Care Plus zawiera:

- rękojeść szczoteczki Philips Sonicare Clean Care Plus,
- końcówkę ProResults Standard,
- podróżny kapturek ochronny na końcówkę szczoteczki,
- ładowarkę.

Produkt jest objęty gwarancją na 24 miesiące. Szczoteczkę można kupić min. w sklepie internetowym denthelp.pl.

 

Czy ta szczoteczka jest dla Ciebie?

Tak, jeżeli uważasz, że siła leży w prostocie. Szczoteczka Philips Sonicare Clean Care Plus sprawdzi się u Ciebie, jeżeli nie szukasz urządzenia z wieloma trybami pracy, wyposażonego w zbędne gadżety.comments powered by Disqus