Firmy kurierskie prześcigają się w walce o konsumenta

Firmy kurierskie prześcigają się w walce o konsumenta

Paczkomaty opinie zebrały w większości pozytywne, a pomysł został wielokrotnie nagradzany w Polsce, zyskały więc grono entuzjastów. Co możemy zrobić na stronie Twój inpost?

  1. Znajdziemy punkt i przesyłkę

Portal Twój Inpost pozwala na znalezienie najbliższego paczkomatu oraz Twojej przesyłki. Firmy kurierskie udostępniają telefony swoich kurierów, tutaj wystarczy zalogować się do serwisu, żeby sprawdzić gdzie znajduje się nasza paczka  - szybko i wygodnie. Możesz również dowiedzieć się, jak rozlokowane są paczkomaty w Twoim mieście, aby przesyłkę nadać, tam gdzie będzie Ci najwygodniej. Nie musi być to miejsce zamieszkania, może to być również miejsce blisko pracy czy uczelni, gdzie bywasz najczęściej.

2. Nadać kuriera w paczkomacie

… a dokładniej, po prostu dowiedzieć się, jak to zrobić. Nowa usługa Twój Inpost jest wygodna i bezproblemowa, dlatego zyskuje coraz większą ilość zwolenników. Firmy kurierskie to określone godziny pracy i kolejki – tutaj nadajemy paczkę kiedy chcemy, przez 24 godziny na dobę.

                      

3. Ściągnąć aplikację mobilną Twój Inpost

Do pobrania na stronie lub bezpośrednio przez Google Play. Od tej pory szybko i prosto sprawdzisz, gdzie aktualnie znajdują się Twoje przesyłki przy pomocy swojego smartfona. To bardzo wygodne, szczególnie, gdy zamawiamy naprawdę dużo.

4. Otrzymać pomoc

Na stronie firma udostępnia dane kontaktowe, formularze i bazę pomocy, w której możemy zadać różne pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. Znajdują się tam również najczęściej zadawane pytania, dzięki którym w szybki sposób znajdziemy odpowiedź na nasz problem.

5. Klub Paczuchy

Program lojalnościowy paczkomatów „Klub Paczuchy” to lista mailingowa, dzięki której możesz otrzymać zniżki od partnerów Inpost. Warto się zapisać, jeśli polujemy na okazję i zamawiamy dużo – być może promocje trafią nam do gustu, a jeśli nie, nie ma problemu, żeby się wypisać.

Tradycyjne przesyłki kurierskie coraz częściej zastępują nowoczesne paczkomaty. Opinie o nich są w większości bardzo pozytywne, dlatego jeśli jeszcze nie próbowałeś – sprawdź i przekonaj się sam, czy pasują do Ciebie.comments powered by Disqus