Aplikacje na tablet, które ułatwią życie

Aplikacje na tablet, które ułatwią życie

Współczesny świat wymaga od nas bycia stale na bieżąco nie tylko w sprawach zawodowych, pracy, ale także w życiu prywatnym. Największe firmy prześcigają się w tworzeniu urządzeń, które nam w tym zadaniu pomogą. Jeżeli chcemy być na czasie, zwykły telefon komórkowy czy smartfon już nie wystarczy.

Wydaje się, że aktualnie najlepszym rozwiązaniem na rynku są tablety. Ich zalet nie sposób wymienić, są bowiem funkcjonalne, wydajne i z powodzeniem mogą zastąpić laptopa. Do tego na tyle lekkie i poręczne, aby nie zmęczyć się ich całodziennym noszeniem i używaniem, a design sprawia, że niektóre modele są naprawdę bardzo ładne.

Praca na tablecie staje się zatem bardziej efektywna. Aby jednak rozszerzyć jego funkcjonalność, warto po zakupie zainstalować nowe programy w formie aplikacji. Jedną z najnowszych jest 7 Minute Workout, która pomaga w wykonywaniu w domu odpowiednio dobranego zestawu ćwiczeń. Ciekawym dodatkiem są tu nagrane komentarze, które mają nas motywować do większego wysiłku. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest aplikacja Kayak, dzięki której uzyskasz dostęp do setek stron turystycznych i będziesz mógł zaplanować podróż samolotem. Dzięki aplikacji wyszukasz najlepsze połączenie lotnicze, dowiesz się ile kosztuje, ponadto znajdziesz wolny nocleg w najbliżej położonym hotelu oraz zarezerwujesz samochód w wypożyczalni. Program ułatwi zaplanowanie całej podróży.

Jednakże tablet ma służyć pomocą nie tylko w naszym życiu codziennym czy w pracy, ale także dostarczyć rozrywki. Dostępnych jest wiele aplikacji w postaci gier. Stick Tennis to gra w tenisa, która wymaga od nas wykazania się zręcznością i refleksem, a swoje umiejętności będziemy mogli pokazać podczas rozgrywek z najsłynniejszymi gwiazdami w tej dziedzinie. Z kolei zabawną rozrywką jest Astro Run - gracz sterując rakietą w kosmosie musi odbić z rąk porywaczy krowę.

Aplikacji w sklepach cyfrowych znajdziemy setki tysięcy. Ich różnorodność sprawia, iż każdy bez problemu dobierze najbardziej odpowiednie dla siebie.comments powered by Disqus