Akcesoria dla Xbox One

Akcesoria dla Xbox One

Najnowszy produkt Microsoftu jest nie tylko konsolą, ale i multimedialnym centrum rozrywki. By w pełni wykorzystać wszelkie jego możliwości, trzeba zaopatrzyć się w kilka gadżetów, które nie są oferowane w zestawach podstawowych.

Sensor Kinect 2.0. Umożliwia sterowanie konsolą i telewizorem za pomocą gestów lub komend głosowych (w języku angielskim), a także granie w gry, w których za kontroler służy ciało czy rozmowę przez Skype w jakości HD. Znacznie ulepszony w stosunku do swojego poprzednika, o szerszym kącie widzenia, wyposażony jest w kamerę Full HD o rozdzielczości 1080p i rejestruje obraz z prędkością 30 klatek na sekundę.

Bezprzewodowy gamepad. Wprowadzono kilkadziesiąt usprawnień w stosunku do kontrolera z Xboxa 360. Usprawnione przyciski kursora zapewniają większą precyzję, a spusty impulsowe pozwalają "na własnej skórze" odczuć efekty gry dzięki wibracjom. Nowy pad jest ergonomiczny i pasuje do różnych rozmiarów dłoni.

Akumulator Play & Charge. Gamepad zasilany jest standardowymi bateriami AA (paluszkami), akumulator wielokrotnego ładowania może je zastąpić. Jest podpinany do konsoli za pomocą długiego kabla, a ładowanie następuje w trakcie gry lub gdy Xbox jest w stanie uśpienia. Napełnienie akumulatora trwa poniżej czterech godzin.

Pilot Media Remote. Zapewnia znaczną wygodę przy korzystaniu z konsoli jako odtwarzacza filmów czy współpracującego z dekoderami przekaźnika TV. Ma nowoczesny design i podświetlane klawisze, intuicyjną obsługę. Umożliwia włączanie i wyłączanie telewizora, zmianę kanałów i regulację głośności.

Stereo Headset. Zestaw słuchawkowy z mikrofonem, który podłączamy do bezprzewodowego pada. Oferuje krystaliczny dźwięk stereo o zakresie 20Hz - 20kHz, umożliwia kontrolę natężenia dźwięku podczas rozgrywki czy rozmowy przez Skype. Efektowne wykonanie, wygodne słuchawki nauszne.


Producenci Xboxa One postawili na ewolucję dotychczasowych rozwiązań, w efekcie czego użytkownik ich produktu otrzymuje ulepszone wersje poprzednich akcesoriów, o lepszych parametrach i znanej już obsłudze, oferujące najwyższy dostępny na rynku poziom domowej rozrywki.comments powered by Disqus